Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Lehet náthásan koponya MR-t csináltatni?

Minden második hónapban náthás lesz párom, én meg állandóan elkapom tőle. Nincs olyan,hogy ne hozna haza valami nyavalyát, de most eléggé be vagyok parázva. Pénteken lesz koponya MR vizsgálatom, amire nagy nehezen kaptam időpontot. Kontraszt anyagot is kapok, és nagyon félek így majd taknyosan gépbe feküdni. Így is bezártságérzetem lesz kis fulladással, taknyosan meg el se tudom képzelni...

Keress kérdéseket hasonló témákban: koponya MR, nátha, megfázás

máj. 5. 05:30  Privát üzenet  

A válasz
Persze,h lehet. Egyébként is,péntekig még sokat javulhat a helyzet. Igyál sok folyadékot,hasznalj orrsprayt,orrcseppet,ha szükséges.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 5. 07:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A koponya CT felvételeken merre esik a koponya baloldala?
Koponya röntgennel vizsgálnak agyalapi mirigyet? Egy évben hány röntgent szabad csináltatni max?
Budapesten hol lehet magánúton, de azért elérhető áron koponya MR-t csináltatni?
Hol tudok Budapesten koponya MR-t csináltatni TB támogatással?
Koponya MR vizsgálatot Pesten hol érdemes csináltatni? (Foly. Lent)
A 6 hetes babának csak hasi és csípő uh van vagy kell koponya uh-t is csináltatni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!