Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mi okoz állandó torokköszörüléses panaszt ami irritálja a légutakat?

máj. 6. 12:52  Privát üzenet  

A válaszok
Cigi?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 6. 12:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem cigizem fél éve

# 2/10Időpont máj. 6. 13:02 Privát üzenet
Allergia.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 6. 13:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Potatka allergiám van de szedem az allergia gyogyszert megis megvan a panaszom

# 4/10Időpont máj. 6. 13:03 Privát üzenet
Reflux is tud ilyet. De a korábbi dohányzásnak a következménye is lehet, ami azért csak most jön elő, mert most valamitől (kisebb megfázás, vagy akármi) gyengébb az immunrendszered, mint általában.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 6. 13:14 Privát üzenet
Reflux!!!! Évekig így éltem mire rájöttünk az orvossal, hogy refluxom van. Nemcsak köszörültem hanem sokszor megfáztam , hörgőgyulladást kaptam. Azóta rendszeresen gyógyszert szedek 2 éve. Sokkal jobb immunrendszerem erősödött.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 6. 14:38 Privát üzenet
Nálam is a reflux lett az ok bár nekem a tej is problémás, megyek is allergiavizsgálatra

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 6. 14:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem is van refluxom de most komoly hogy a reflux is okoz ilyen panaszokat ? Köhögést is meg torokköszörülést is nyálkával szedem rá a pantoprazolt meg vérképem is már annyi volt egy év alatt mégis megvan a panaszom

# 8/10Időpont máj. 6. 15:54 Privát üzenet
Igen, van olyan hogy csendes reflux nekem az van pl!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 6. 16:20 Privát üzenet

persze, hogy okoz

lehet, hogy valtoztatni kellene a gyogyszered adagolasan

kerdezd a dokidat

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 6. 17:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől van állandó székelési ingerem?
Mi okoz a légutakban állandó torokköszörülést? Van mikor száraz és van mikor nyákos?
Mitől van állandó nyálka a torkomban mi okozhatja a torokköszörülést is? Mi lehet ez reflux?
Állandó panaszom a torokköszörülés mi okozhatja? Refluxom is van meg poratka allergiám is szedek rá gyógyszert de a panasz ugyanugy megvan ez a tünet mostmár mindig fent fog állni?
Mi okoz állandó torokköszörülést reggel és este is a reflux és allergia?
Állandó panaszom a torokköszörülés reggel inkább okoz panaszt és estére reflux okozhatja meg refluxom is van és allergiám is poratka?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!