Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerinc ferdulésem van ez segít?

Gerinc ferdulésem van ez segít?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 17 éves srác vagyok már nagyon régen voltam kórházba is ortopédian ahol megrogeneztek stb mondták gyógytorna úszás meg hevedert hordjam na én ezeket basztam csinálni hevedert most kezdtem el hordani és úszni is már voltam 2 alkalommal és 1 héten 2 járok 3 órás jegyez veszek mindig és eddig csak melluszast csináltam és mikor már vagy leusztam vagy oda vissza vagy 6 szor érzem H fáj a hàtam ez jó ha fáj ? És ez ha csinálom segít rajta hogy ne legyen?

2019. máj. 6. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ezeket a mozgásformákat elsősorban a hátizomzat megerősítése végett szokták javasolni, és valószínűleg az izmaid fájnak a váratlan terheléstől.
2019. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az úszással,hevederrel javulást nem érnek el, kizárólag a romlást lassítják le. Javaslom a Schrott-terápiát egy jó gyógytornász szakembertől.
2019. máj. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!