Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megérné bevàlalni?

Megérné bevàlalni?

Figyelt kérdés
Szívelégtelen vagyok és a rehab utolsó hetében jàrok,az itteni ultrahang nagyon kevés javulàst mutatt.Mi van ha szívàtültetésre lesz szükség? Mi az ami az életben megéri az újabb csöveket,fàjdalmas sebet és kiszolgàltatotsàgot majd utàna még 3 hét rehabot? Inkàbb visszautasítanàm hiàba halnék bele
2019. máj. 8. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Én 44, volt 2 infarktusom + egy nyitott szívműtétem. Aztán minden szövődmény fellépett, tüdőgyulladás, vérrög, stb, nagyon sokat szenvedtem. Engem már soha senki nem műthet meg. Amúgy se látom értelmét, hogy 100 évig éljek.
2019. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18f vagyok de nem kérek többet az életből
2019. máj. 8. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy! Műttesd meg magad! Csak nyerhetsz vele.
2019. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégis mit?
2019. máj. 8. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy mit nyerhetsz vele?

ÁT AZ ÉLETET!

Nem azt mondom (nem vagyok orvos és a betegséged sem ismerem közelebbről) tehát nem azt mondom, hogy rövidesen elhunysz, de ha az orvos a transzplantációt javasolja, akkor azok a kellemetlenségek, amiket leírtál megérnek egy életet. Hogy mi az, ami ezt megéri?

ÁT MAGA AZ ÉLET, minden örömével és keserűségével. Túlságosan lehangolt vagy!

2019. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az "ÁT" előtt mindkét esetben lemaradt a "H", tehát: "HÁT..."
2019. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!