Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Lyme kórral fertőzött beteg, élhet nemi életet?

Lyme kóros vagyok és csak az érdekelne , hogy óvszeres védekezéssel lehet csak nemi életet élni vagy nem kell védekezni? Párom szed fogamzásgátlót amúgy.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lyme-kór, kór, nemi élet, védekezés, òvszer, fogamzásgátló

máj. 8. 16:53  Privát üzenet  

A válasz
Igen.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 8. 17:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet tudni a Duspatalin nevű gyogyszerröl?
Több, mint 2hete beteg vagyok ezzel, inkább 3 segítene, ha kifekszem?
Hepatitis C-vel fertőzött beteg általában hány évig élhet?
Elkapható úgy a mononukleózis, ha ittam egy korty vizet egy fertőzött beteg üvegéből?
Hepatitis-c fertőzött, kezelt, de még nem teljesen gyógyult beteg megfertőzheti-e az 5 hónapos csecsemőt úgy hogy hozzáér és a játékait is kézbe veszi?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!