Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy a gyulladás...

Lehetséges, hogy a gyulladás csökkentés miatt szűnt meg az éjjeli pisilni járásom?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve szinte minden éjjel fel kell kelnem 1-2-szer pisilni. Pár napja viszont köszvény miatt bedagadt a lábujjam, és Apranaxot szedek, azóta megszűntek az éjjeli felkelések, sőt, reggel sem kell annyira sietnem.

2019. máj. 9. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Valószínűleg hólyaghurut okozta, amire hatott a gyulladáscsökkentő.
2019. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam a hólyaghurut tüneteit. Nem volt sosem csípős a pisilés, sem utána. Ha inger van, akkor jön is nagy adag, nem csak kevés. Azt nem írtam a posztba, ha megittam 2-3 deci vizet, az 10-15 perc múlva már ki is jött. Kb ugyanaz a mennyiség. Mintha nem tudott volna felszívódni a vérből a szövetekbe, és ezért kiürül a vesén át. Voltam többször, többféle vizsgálaton, vérvételen, semmit nem állapítottak meg. Arra gondolok, hogy a szervezetemben nagy volt a gyulladás esetleg, amit valamelyik véreredmény is mutat, limfocita, vagy monocyta, vagy nem tudom mi van még. Arra emlékszem, hogy mindig ráfogták, hogy biztosan megfáztam, azért magasabb. Ez így megállja a helyét?
2019. máj. 9. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nekem is ez van. Az urológián többször jártam. Mindent rendben találtak. Nekem a vérveteli eredmenyemben sem volt eltéres soha. De szörnyű kellemetlen ez a probléma.
2019. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még szedem a gyógyszert. Azóta nincs éjjeli ébredés, és ki sem jön belőlem azonnal. Kíváncsi leszek, mi lesz, ha abba kell hagynom a gyógyszert. Visszajön-e.
2019. máj. 11. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!