Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Lehetséges, hogy a gyulladás csökkentés miatt szűnt meg az éjjeli pisilni járásom?

Kb 10 éve szinte minden éjjel fel kell kelnem 1-2-szer pisilni. Pár napja viszont köszvény miatt bedagadt a lábujjam, és Apranaxot szedek, azóta megszűntek az éjjeli felkelések, sőt, reggel sem kell annyira sietnem.

máj. 9. 09:06  Privát üzenet  

A válaszok
cenerentola47 nevű felhasználó válasza:

Lehetséges. Valószínűleg hólyaghurut okozta, amire hatott a gyulladáscsökkentő.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 9. 09:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elolvastam a hólyaghurut tüneteit. Nem volt sosem csípős a pisilés, sem utána. Ha inger van, akkor jön is nagy adag, nem csak kevés. Azt nem írtam a posztba, ha megittam 2-3 deci vizet, az 10-15 perc múlva már ki is jött. Kb ugyanaz a mennyiség. Mintha nem tudott volna felszívódni a vérből a szövetekbe, és ezért kiürül a vesén át. Voltam többször, többféle vizsgálaton, vérvételen, semmit nem állapítottak meg. Arra gondolok, hogy a szervezetemben nagy volt a gyulladás esetleg, amit valamelyik véreredmény is mutat, limfocita, vagy monocyta, vagy nem tudom mi van még. Arra emlékszem, hogy mindig ráfogták, hogy biztosan megfáztam, azért magasabb. Ez így megállja a helyét?

# 2/4Időpont máj. 9. 21:26 Privát üzenet
Ez érdekes. Nekem is ez van. Az urológián többször jártam. Mindent rendben találtak. Nekem a vérveteli eredmenyemben sem volt eltéres soha. De szörnyű kellemetlen ez a probléma.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 10. 12:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még szedem a gyógyszert. Azóta nincs éjjeli ébredés, és ki sem jön belőlem azonnal. Kíváncsi leszek, mi lesz, ha abba kell hagynom a gyógyszert. Visszajön-e.

# 4/4Időpont máj. 11. 11:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tőgykenőcsöt lehet használni emberi fájdalomcsillapításra?
Több mint egy hónapja be van gyulladva a csuklóm. Tudtok olyan gyulladáscsökkentőt ami valóban hatásos?
A Kurkumából kivont Kurkuminnal kapcsolatban van valakinek bármilyen tapasztalata gyulladás csökkentés terén Colitis Ulcerosa vagy crohn betegségben, ami Szendi Gábor Tények és...
Cataflam 50mg Bevont tablettát szedek, műtét utáni fájdalomcsillapítás, gyulladás csökkentés miatt, mi a helyzet az alkohollal?
Szerintem kezd begyulladni a fülem mivel kezeljem?
A Cataflam gyógyszer gyulladáscsökkentő is?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!