Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat ennyire nagyon a...

Mitől fájhat ennyire nagyon a hasam már egy napja?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, tegnap este elkezdett fájni a hasam, éjszaka felkeltem arra, hogy annyira fáj a gyomrom (felül, közepén, kb a gyomor helyén fájt egyedül a hasam), hogy sírtam a fájdalomtól, és egy órán át szenvedtem mire el tudtam aludni. :(

Ma délelőtt érettségiztem, kicsit jobb volt reggelre, de minden egyes lépésnél éreztem hogy valami még mindig nagyon nem jó, bevettem délelőtt összesen 3 fajdalomcsillapitot is, hogy sikerüljön a vizsga.


Miután elmúlt a gyógyszerek hatása, megint rettentően fáj, úgy 7 órája csak fekszem az ágyban és próbálok meg sem mozdulni. Ibuprofen cseppet ittam egyszer, nem vettem észre semmi hatást :(


Ma már nem csak a gyomrom fáj, hanem az egész hasam/belek is, de a legdurvább még mindig a gyomortájék.

Nincs hasmenésem, hányingerem, talán egy picit szédelgek, de szerintem csak a fájdalom miatt...


Mi lehet ez? :(

Hova menjek vele orvoshoz, ha reggelre nem múlik el?



2019. máj. 9. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de mindenképp menj a háziorvosodhoz, ő továbbirányít akár sürgősségivel! Jobbulást kívánok, és éjszakára azért vegyél be fájdalomcsillapítót, hogy tudj aludni!
2019. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van pár napja. Stressz, idegesség és a front is bekavarhat.
2019. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem stresszeltem egyáltalán a vizsgákon, és fronterzekeny sem vagyok, úgyhogy tényleg nem értem. :(

Most talán jobb így este, de még mindig meg sem mozdultam az ágyban, nem igazán merek mozogni így.


Reggel megyek dokihoz, kicsit megijeszt hogy látszólag ennyire ok nélkül jött ez elő.

2019. máj. 9. 23:21
 4/9 A kérdező kommentje:

Megint arra keltem, hogy kibírhatatlanul fáj :'(

Nem tudom elképzelni hogy mi lehet ez

2019. máj. 10. 04:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Vakbélgyulladás például. Sürgősségire kell menni.
2019. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Annak akinek hasonló baja lesz a jövőben:


egy nagyon ritka vírustól kialakult gyomorgyulladásom volt, ami aztán továbbmegy a belekre is 1 nap után körülbelül. Nem jár hasmenéssel, lázzal, hányással, semmivel, csak simán rettentően fájó hassal.

2019. máj. 12. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok


Akkor valószínűleg nekem is ez volt...

2019. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ezt ki állapította meg? És főleg hogyan?
2019. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Orvos, kettő is egymás után, vérvétel alapján.
2019. jún. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!