Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orvos van itt? 😂

Orvos van itt? 😂

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb 3 napja fáj a derekam.

Vagyis a bal oldalon alul fáj nagyon a hátamnál de csak akkor hogyha forgolódok az ágyba este vagy lehajolok stb.

Napközbe nem fáj csak este meg reggel általabán.

Azon gondolkoztam hogy lehet felfáztam és azért van,nem tudjátok mit szedjek rá? Sokan tőzegáfonya teát mondtak,sose fáztam még fel ez az első alkalom.

De azt se tudom hogy felfáztam e mert nagyon nincsenek olyan bajaim amik arra utalnának,de a hátammal,derekammal se volt még soha semmi ilyesmi..lehet megfázott a hátam?

Valaki tudna rajtam segíteni? Megfázás lehet? Felfázás? Mit szedjek rá? Orvoshoz nem szeretnék menni,csak ha nagyon nem birom már,ki kéne birnom ezt az egy hónapot már suliba.


2019. máj. 9. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Itt csak önjelölt orvosok vannak XD

Am ülőfürdőt próbálj,nem emlékszem pontosan melyik tea kell hozzá de ha olvasgatod picit a dobozait megtalálod, ha tényleg felfázás akkor elméletben segít

2019. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan, sarlatánok véleményére vagy kíváncsi?

Menj orvoshoz és azt szedd amit felír.

2019. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez tök sok minden lehet izomhúzódástól vesekőn át lép/hasnyálmirigy problémákig, bár utóbbi kettőt valószínűleg nem tudnád már 3 napja elviselni. :D

Akár felfázás is lehet, de akkor a csípős érzés pisilés közben/gyakori vizelés feltűnőbb tünet lenne, mint ez.


Látatlanban biztosra nem tud neked felállítani még egy orvos sem, és nem is szabad.


Ha nem intenzív a fájdalom, akkor én a helyedben még megpróbálnám elviselni 1-2 napig, de ha nem múlik, azért menj el orvoshoz.

2019. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látatlanban diagnózist biztosra*
2019. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Akár hiszitek, akár nem, vannak itt ÁOK-osok, rezidensek is.


Sajnos interneten keresztül senki sem fogja tudni megmondani, hogy mi a fájdalmad oka. Ne is várd el a Gyakorikérdéseken keresztüli gyógyítást.


A vesekővet aki említette azt kizárnám. Nincs rá utaló tüneted. Akkor másképpen írtad volna le, hogyha az lenne.


Felfázásra csalánteát ihatsz. Ha nem is vagy felfázva akkor sem lősz mellé, mivel tökéletes vesetisztító.


Ez a "nem szeretnék orvoshoz menni" szöveg nem olyan jó dolog. Sose tudhatod mitől fáj valamid. A fájdalom problémát jelez, főleg ha krónikus.


A háziorvosodhoz menj el, mond el a tüneteket, fizikailag megvizsgál, ha kell tovább küld.

2019. máj. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Am ülőfürdőt próbálj,nem emlékszem pontosan melyik tea kell hozzá de ha olvasgatod picit a dobozait megtalálod, ha tényleg felfázás akkor elméletben segít"


Kamillás ülőfürdőnek hívják. :)


De jelen esetben, ha görcsös fájdalom van akkor ha a kádban fekszik, ül, meleg vízben, már az is hatásos. Görcsös fájdalmat oldja és egy kicsit jobb lesz utána. Mivel szóbahozták a vesekövet és ha egyszer véletlenül belefut valaki ebbe a kérdésbe akinek veseköve van. (amely görcsös erős fájdalmakkal jár), annak a meleg vízben a kádban üldögölés megkönnyebülést hozhat addig, amíg a fájdalomcsillapító nem kezd el hatni.

2019. máj. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Mivel csak mozgásra fáj, inkább gerinc problémára tippelek, gerinc mellett nem érzel izomcsomót? Ha igen, azt masszírozd jól át reuma krémmel.
2019. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok orvos. De olyan nincs, hogy felfázás. Azt bakteriális remdsuerint coli fertőzés okozza. Nekem sokszor volt. Gyakori vizelesi inger, közben csípő érzés ha súlyosabb aljasi fájdalom és véres vizelet a tünetek. A.derekam nem fákt soha. Inkabb valami fájdalomcsillapító izomlazító krém kéne. De látatlamban nem akarok okoskodni. Ha nagyon nem akarsz orvost sétálj be egy patikába és mond el a panaszaid. Valószínű többet tudnak segíteni mint mi. És ha ők is azt mondják irány az orvos akkor fogadd meg.
2019. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!