Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
FüvesFüles nevű felhasználó kérdése:

Arcmelléküreg gyulladás antibiotikumos kezelés után újra visszatérhet? Többi lennt.

2 hete irtózatos bűzt éreztem tompán és kiderült, hogy arcüreggyulladásom van.

Elmentem a háziorvosomhoz, aki jelezném azt sem vette észre, csak annyit mondott, hogy gennybő torok, és torokgyulladásnak titulálta, majd felírt egy antibiotikumot, és valami Analgesin gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapítót.

5 napig szedtem. már a második napon megszűnt ez a bűz és nem éreztem semmi tünetet, viszont 3-4 nappal kezelés után ismét előjött. Az orrváladékom gennyes, elviselhetetlen szagú és megy a hasam is, ami viszont az antibiotikumos kezelés során nem ment. Mit tanácsoltok?

máj. 10. 21:12  Privát üzenet  

A válasz
Orrcseppet kell használni, hogy jobban szellőzzenek a melléküregek, mert a gennykeltők anaerob anyagcserét folytatnak.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 10. 21:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivel kezelhető a csonthártyagyulladás?
A pattanásosság elmúlik valaha, vagy keressek fel bőrgyógyászt?
Évek óta tartó torok probléma. Mitől lehet? (képpel)
Mitől lehet a mandula picit gennyes?
Újra és újra visszatérő gyulladás. Mitől?
Imuran terhesség alatt okozhat problemat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!