Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcmelléküreg gyulladás...

FüvesFüles kérdése:

Arcmelléküreg gyulladás antibiotikumos kezelés után újra visszatérhet? Többi lennt.

Figyelt kérdés

2 hete irtózatos bűzt éreztem tompán és kiderült, hogy arcüreggyulladásom van.

Elmentem a háziorvosomhoz, aki jelezném azt sem vette észre, csak annyit mondott, hogy gennybő torok, és torokgyulladásnak titulálta, majd felírt egy antibiotikumot, és valami Analgesin gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapítót.

5 napig szedtem. már a második napon megszűnt ez a bűz és nem éreztem semmi tünetet, viszont 3-4 nappal kezelés után ismét előjött. Az orrváladékom gennyes, elviselhetetlen szagú és megy a hasam is, ami viszont az antibiotikumos kezelés során nem ment. Mit tanácsoltok?


2019. máj. 10. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Orrcseppet kell használni, hogy jobban szellőzzenek a melléküregek, mert a gennykeltők anaerob anyagcserét folytatnak.
2019. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!