Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bárányhimlő? Segitseg

Bárányhimlő? Segitseg

Figyelt kérdés
Most kaptam el csütörtökön a betegseget most szombat van egesz ejjel nemtudok aludni mert ég szúr az első hét a legroszabb ? A kovetkezo heten mar jobb lesz ?
2019. máj. 11. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen jobb lesz pár nap múlva!
2019. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

33 éves voltam mikor elkaptam a lányomtól. Horror volt. Fel kellett hívni a gyerekorvost (a felnőtt doki leszarta, azt mondta azzal hintőporozzam amit a gyerek is kapott). Nem volt szabad felület a bőrömön de még a hajam között is. Mindenhol. A gyerekdoki javasolta a Zoviraxot. Vírusölő, nagyon jó a bárányhimlőre is. Imába foglaltam a nevét, azonnal elkezdtek a hülye hólyagok összeesni, és elindult a leszáradás. Szerezz Zoviraxot! Ugyan herpeszre adják, de ugyanaz a vírus okozza a bárányhimlőt is!


[link]


(nézd meg benne van a bárányhimlő is a leírásnál, hogy mire használják). Sajna vényköteles, de ez a jó szer!!!!

2019. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Azt még elfelejtettem, hogy nekem napok teltek el úgy, hogy nem estek össze a hólyagok, 39,5 volt a lázam. A zoviraxra szinte pár órán belül elindult a javulás.
2019. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszzi szepen a valaszokat és a Zoviraxot kiprobalom...én 16 éves vagyok szoval fiatal de nagyon rossz csütörtök óta ég az egész testem szúr aludni végkép nemtudtam egesz ejjel szenvedtem.

Remélem parnap múlva mar jobb lesz.

2019. máj. 11. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ugye razokevereket nem használsz?
2019. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nemhasználok csak ilyen cseppeket ami allítólag enyhíti a viszkedest de nemerzem higy segitene 😢
2019. máj. 11. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!