Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

A torokváladékot miért veszik baktériumot néznek?

máj. 12. 15:59  Privát üzenet  

A válaszok
Vagy gombát.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 12. 16:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És meg ?

# 2/5Időpont máj. 12. 17:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ès még ?

# 3/5Időpont máj. 12. 17:19 Privát üzenet
Baktérium , gomba , vírus , enzim , nyál minta, nyirok váladék összetétele stb

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 12. 18:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Korhazakban vegzik ?

# 5/5Időpont máj. 12. 18:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Klebsiella Pneumoniae. Ezt a baktériumot találtak már valakinél? Akár vérből, vizeletből, hüvelyből? Kérlek, akinek van tapasztalata írjon.
Helicobacter pylori állapítottak meg a véremből. Sikerült valakinek kiírtani ezt a baktériumot házilag valahogy?
Szerintetek igaz, hogy a papagáj Heliko baktériumot terjeszt?
Fontos! Streptococcus baktériumot diagnosztizáltak nálam. Kutya, macska közelében, és vontaton voltam, milyiktől a legsanszosabb hogy elkaptam?
Ha baktériumot tenyésztenek ki a torokban, akkor nem lehet műtét?
Ha a verkepem és a kenet nem mutatott ki rossz baktériumot, lehet garatmandulamutetem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!