Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat, vagy mi lehet ez?

Agydaganat, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Másfél éve csináltak agykoponya MR-t és nyaki gerinc MR-t, most nem régen pedig háti és ágyéki gerinc MR-t.


De pár hónapja viszket a bal kézfejem, és nem tudom mitől. Nincs bepirosodva, semmi nem látszik rajta, olyan, mintha valami ingerelné az ott lévő idegeket a nap túlnyomó részében. Ezen kívül a jobb fülem mintha be lenne dugulva kicsit, de belülről. Furcsa érzés. A fejem is fáj.


Laborvizsgálat szerint rendben vagyok.


Másfél éve volt az agykoponya MR-em, de a tünetek most jöttek ki. Ennyi idő alatt lehet, hogy történt valami? Mi lehet? Megyek majd orvoshoz, de addig is nagyon félek.


21/f



2019. máj. 12. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Lehagytam, hogy néha olyan érzésem van, mintha vérezne az orrom, de nem jön ki, hanem mintha lecsorogna.


Ezen kívüla jobb fülemben nagyon nagyon kicsi alvadt vért találtam 2x is tisztítás közben.

2019. máj. 12. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon gyorsan kialakulhatnak elváltozások. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de persze az ember általában amíg nem tudja mi a baj, csak arra tud. Kérd meg, hogy küldjenek el újra vizsgálatra, ha nem akar akkor menj magánba és csináltasd meg ott. Nyílván nem olcsó, de nekem a nyugalmam megérne annyit.
2019. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt lefelejtettem, hogy fül-orr-gégészetre is menj el.
2019. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez inkább a hipochondriára utal.
2019. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Légköri nyomások frontok sok sô zsír cukor olajos dolgok kevés víz bevitel , nyers termések vitaminok sport stressz feltárås leoldås .
2019. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem pszichés, nem aggódnám túl. Doki al beszéld meg.
2019. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
*dokival
2019. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tartós tejet már ne vegyél.

A füled attól van bedugulva, hogy szakszerűtlenül pucolod, annyira, hogy még verzik is. Sétálj el a patikába és vegyél szepen fülcseppet. Akkor nem kell tunkolni pálcikával. Belecsöllentesz bedugod vattapamaccsal éjszakára reggel meg kidobod pamacsot a kosszal. Fülprobléma megoldva. Nem tudom a kezed miért viszket, de az inkabb valami idegpecsípődes lehet vagy valami más hasonló banális probléma. Nem is értem, hogy sikerült kitalalnod az agydaganatot? Még csak nem is ilyen tünetei vannak. Sportolj és egeszsegesebbnek fogod érezni magad.

2019. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vérezne az orrod és lecsorog hátul? Ilyet akkor éreztem mikor kegyetlenül ne voltam szívva. 😂 Hagyjuk már ezt.....semmi bajod nincs. Fújd ki az orrod.
2019. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!