Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esélyes, hogy vakbélgyulladáso...

Esélyes, hogy vakbélgyulladásom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap este kezdődtek a panaszaim, miután megettem egy tányér borsófőzeléket. (ezt azért osztom meg veletek, mert lehet, hogy számít?!). Először fájt a hasam minden felé, hol itt, hol ott, aztán a hasam jobb felébe, ami azóta is tart, leginkább nyomásra, illetve fel vagyok puffadva, de wczni nem igazán birok. Mértem lázat, éjszaka 37,5 volt, azóta lement, max 37 körül van. Hozzá kell tegyem, influenzás vagyok 4 napja, de a hasi panaszaim előtt nem volt lázam.

A fájdalom egyébként teljesen kibírható, simán birok sétálni, pl az egész házat felporszívóztam a panaszaim mellett.

Az interneten olvastam a vakbélgyulladás tüneteit és ezért ijedtem meg. Szerintetek menjek ügyeletre?



2019. máj. 13. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélyes, de nem biztos. Szerintem jobb megnézetni, nem veszíthetsz vele semmit.
2019. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Befogok menni az ügyeletre, ha rosszabbodna, folyamatosan mérem a lázam, már 36,6,szóval teljesen normális. Elképzelhető, hogy egy egyszerű székrekedés? Nagyon bízok benne...
2019. máj. 13. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Inkább a bordó felfújt és a beleid fájnak.
2019. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez volt, elmúlt a fájdalom.
2019. máj. 14. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!