Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Esélyes, hogy vakbélgyulladásom van?

Sziasztok. Tegnap este kezdődtek a panaszaim, miután megettem egy tányér borsófőzeléket. (ezt azért osztom meg veletek, mert lehet, hogy számít?!). Először fájt a hasam minden felé, hol itt, hol ott, aztán a hasam jobb felébe, ami azóta is tart, leginkább nyomásra, illetve fel vagyok puffadva, de wczni nem igazán birok. Mértem lázat, éjszaka 37,5 volt, azóta lement, max 37 körül van. Hozzá kell tegyem, influenzás vagyok 4 napja, de a hasi panaszaim előtt nem volt lázam.

A fájdalom egyébként teljesen kibírható, simán birok sétálni, pl az egész házat felporszívóztam a panaszaim mellett.

Az interneten olvastam a vakbélgyulladás tüneteit és ezért ijedtem meg. Szerintetek menjek ügyeletre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, vakbél, vakbél-gyulladás, láz, székrekedés, borsó, orvos

máj. 13. 16:51  Privát üzenet  

A válaszok
Esélyes, de nem biztos. Szerintem jobb megnézetni, nem veszíthetsz vele semmit.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 13. 16:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Befogok menni az ügyeletre, ha rosszabbodna, folyamatosan mérem a lázam, már 36,6,szóval teljesen normális. Elképzelhető, hogy egy egyszerű székrekedés? Nagyon bízok benne...

# 2/4Időpont máj. 13. 19:31 Privát üzenet
Inkább a bordó felfújt és a beleid fájnak.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 14. 07:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valószínűleg ez volt, elmúlt a fájdalom.

# 4/4Időpont máj. 14. 17:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki esélyes, hogy már elkapta a Hepatitis A fertőzést (csak ugye még tünetet nem produkál, mert azt csak több hét lappangási idő után fog) Akkor annak, ha beadják a...
Vakbélgyulladásom lenne? Szerintetek mikor menjek orvoshoz?
Ha vakbélgyulladásom van akkor mindenképp műteni fognak?
Lehet vakbélgyulladásom?
SOS vakbélgyulladásom lehet?
Ha az ultrahang kimutatta, hogy nincs vakbélgyulladásom, akkor onnan már biztosan nincs?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!