Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Hányingerem van száraz köhögésem, folyik az orrom mitől lehet valami vírus?

Hányingerem van étvágyam nem igen tegnap előtt ettem ilyen marha darált hussos pizzát párom csinálta én sose ettem olyat megkostoltam mert éhes voltam. Az elején jól esett de mire jól laktam éreztem a gyomrom a nem igen jó valami hányingerem van azóta mikor még rá gondolok akkor meg még jobban mert azt gondolom megundorodtam tőle, igazán nem is esett jól. De viszont köhögök is és az orrom is folyik. Be is vagyok rekedve. Nem tudom ez összefüggésben van e a 2. Vagy cdak vírus okozza?

Keress kérdéseket hasonló témában: Hànyinger

máj. 13. 20:44  Privát üzenet  

A válaszok
Ha elmész a háziorvosodhoz ő szívesen megmondja és választ is tud rá adni. 🙂

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 13. 22:07 Privát üzenet
Lehet összefüggés is, de egy hűléses vírus is okozhat hányingert is, viszont ha undorral gondolsz arra az ételre amit ettél, akkor lehet két különálló dolog is.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 14. 07:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem olajozhat a láncra a husqvarna 340. es? Nyomja az olajterelő lemez likján, de ha felteszem a lapot száraz marad a lánc. Alul folyik.
Robogónál csont száraz a gyújtógyertya, mi lehet az oka? Benzin van a tartályban, a karburát át lett fújatva sűrített levegővel. A tartály alatt van egy szelep, ott nem folyik...
Milyen palacsintatésztát keverjek? El is follyon, ne kelljen forgatni a sütőt. Valamint meg se száradjo olyan hamar. (ha túl híg el el folyik, de a széle száraz, törik)
Van egy Romet Komárom. Valahol folyik nagyin a benzin. Úgy láttam csak mikor megnyitom a benzincsapot és el nem indul a motor. Ma viszont azt vettem észre hogy teljesen száraz a...
Száraz köhögésre melyik a legjobb tea? Már hetek óta fáj a torkom, most már köhögök is. Az orrom nem folyik, nincs lázam sem. Rossz arra felébredni, h majd megfulladok.
Mitől tart ennyi ideig? Már 1 hónapja állandóan köhögök és folyik az orrom,szerencsére nem száraz köhögés de már nagyon aggaszt szinte mármindent kipróbáltam. Lehet hogy allergiás lettem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!