Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányingerem van száraz köhögés...

Hányingerem van száraz köhögésem, folyik az orrom mitől lehet valami vírus?

Figyelt kérdés
Hányingerem van étvágyam nem igen tegnap előtt ettem ilyen marha darált hussos pizzát párom csinálta én sose ettem olyat megkostoltam mert éhes voltam. Az elején jól esett de mire jól laktam éreztem a gyomrom a nem igen jó valami hányingerem van azóta mikor még rá gondolok akkor meg még jobban mert azt gondolom megundorodtam tőle, igazán nem is esett jól. De viszont köhögök is és az orrom is folyik. Be is vagyok rekedve. Nem tudom ez összefüggésben van e a 2. Vagy cdak vírus okozza?

2019. máj. 13. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elmész a háziorvosodhoz ő szívesen megmondja és választ is tud rá adni. 🙂
2019. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet összefüggés is, de egy hűléses vírus is okozhat hányingert is, viszont ha undorral gondolsz arra az ételre amit ettél, akkor lehet két különálló dolog is.
2019. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!