Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Bakteriális eredetű kötőhártya-gyulladással menjek iskolába?

Arra keltem hogy tiszta vörös a szemem és váladékozik is. Nem tudom hogy menjek-e így el.

máj. 14. 06:39  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább a szemészetre menj, hogy mielőbb elkezdhesd a cseppentést.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 14. 07:18 Privát üzenet

Bakteriális... Hogy sikerült felállítani a diagnózist? Van otthon egy egész laborod, ahol kitenyésztetted?

Nem csak arról van szó, hogy hajnali kettőig neteztél, reggel meg a kialvatlanságtól volt piros a szemed?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 17:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2-es nem tudom miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni. Inkább ne írtál volna semmit. Erre pazarlod az időd...

# 3/3Időpont jún. 24. 18:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kötőhártya-gyulladással lehet edzeni?
Mit csináljak szerintetek a kötőhártya gyulladással?
Kötőhártya gyulladással hova menjek?
Kötőhártya gyulladással mit csináljak?
S. O. S kötőhártya gyulladással és nagyon csípő vizelettel Unokatesómat bent foghatják a korházban? 10 éves
Kötőhártya gyulladással mennyire sürgős orvoshoz fordulni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!