Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenésbe bele lehet halni?

Hasmenésbe bele lehet halni?

Figyelt kérdés
Mi szàmìt vészes hasmenésnek? Hàny nap utàn? Erős fàjdalommal jàr.
2019. máj. 14. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nap számít, hanem hogy tudja-e a szervezet pótolni a szükséges anyagokat.
2019. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3-4 nap után általában már el kellene múlnia, de legalábbis enyhülnie a tüneteknek. Az hogy mennyire vészes leginkább a mennyiségtől és a színétőlnis függ. Magába a hasmenésbe belehalni nem lehet, kiszáradás veszélye áll fenn ilyenkor.
2019. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem magába a hsmenésbe halsz bele, hanem annak oka miatt. Hasmenésben nem tud felszívódni a szükséges tápanyag, ilyenkor kívülről pótolni kell, akkor nem halsz bele.
2019. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasmenéstől ki lehet száradni nagyon hamar. De ehez vízszerűnek kell, hogy legyen és nagyon gyakorinak.

Tavaly influenzás voltam, túlzás nélkül 3 percenkent játam wc-re. Egy hétig csak ittam, fostam és a láztól szenvedtem. De nem lett bajom mert ittam sokat.

2019. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fél nap alatt is bele lehet halni, ha napjában 20x van, és amúgy a sivatagban vagy, és nincs víz, és még hánysz is.
2019. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél kiszáradás elleni port a gyógyszertárban. Isohidral talán a neve.
2019. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
Bele de nem ezekbe a hétköznapiakba.
2019. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Màr öt napja tart, es nem szűnik a fàjdalom. Szerintem ràkos vagyok, de senki nem vesz komolyan a csalàdomban.
2019. máj. 16. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Az orvosok komolyan vesznek, úgyhogy irány.
2019. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!