Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, hányinger, hidegrázá...

Fejfájás, hányinger, hidegrázás, ez migrén vagy valami más?

Figyelt kérdés

A páromnál időközönként ( van hogy havi egyszer vagy több alkalommal egymás után vagy hogy hónapokat vagy majd egy évet kihagy ) elöjön egy nagyon durva fejfájás. Mindig a bal szeme nyomásával kezdödik majd rámegy a fejére ami szinte kibírhatatlanul fáj. Egy fél óra/óra alatt általában odáig szokott fajulni a dolog,hogy hányingere lesz sokszor hány is és rázza a hideg sokszor úgy mint ha kisebb rohama lenne. Általában 1-2 napra teljesen ki szokta ütni. Az segít rajta nagyritkán ha hidegvizes rongyot tesz a homlokára.

Sokszor voltunk már vele orvosnál vagy kórházban de semmi. Volt már mással is hasonló ??



2019. máj. 15. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez migrén nekem is ilyen szokott lenni de ennyirere nem durván. Neurológusnal voltak?Ilyenkor szoktak csinálni egy ahogy agy mr vizsgálatot is.nekem nagyon durván fájt a fejem.de nekem majdnem minden nap fájt én kaptam is rá gyógyszert amit előző este kellett beszedni de ez kb két éve volt azóta már normalizálódott és nem is igazán fáj.
2019. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen voltunk már ott is és gyógyszert is kapott rád de nem használt sajnos.
2019. máj. 15. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán migrén, ennél még durvább is szokott nekem lenni. El sem tudom engedni a wc kagylót és jön az ügyelet.
2019. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!