Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Crena aninál zölddiónyi tályogom volt es felvagtak ma, szeretnek abba segitseget kerni hogy hogyan elozhetem meg hogy ne alakuljon ki? Esetleg hogy altalaban nem kell altatasos mutet utana?

máj. 15. 13:48  Privát üzenet  

A válasz
Nekem is zöld diónyi tályogom volt a végbél nyílás mellett, ambulánsan kitisztították helyi érzéstelenítésben, utána 10 napig antibiotikumot szedtem mert lázam is volt, ennek 5 éve, azóta nem jött elő.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 15. 16:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kisfiamat tegnap elvittem gyerekorvoshoz 6 honapos. Folyik az orra tusszog es kohog hurutosan. Az orvos Nasivin orrcseppet irt csak fel. Semmit nem javul. Harsfateat adok neki....
Szeretnék segítséget kérni hogy a Kalmopyrint lehet-e náthára szedni? Nekem annyi a bajom hogy folyik az orrom folyton és elis dugul, meg a torkom amikor nyelek ég, és köhögök is
Szeretnék segítséget kérni, hogy mit lehet házi gyógymódot tenni náthára? Folyamatosan folyik az orrom és mindig eldugul aligkapok levegőt, meg a torkomnál mikor nyelek, akkor...
2 dologban szeretnék segítséget kérni! Tudnátok segíteni? Alul kifejtem a két problémám
Szeretnék segítséget kérni, hogy nagyon fáj a derekam és ilyenkor mit lehet házilag itthon tenni? A derékba az érzés amit érzek, az szúró, lüktető! Nemtudok se ülni, se feküdni, hajoni se mert fáj!
Segitséget szeretnék kérni mit csináljak az állandó torokköszörüléssel és nyálkával ami irritál?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!