Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

ZaviraX1 kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Kb.3 hónapja volt egy olyan, hogy a konyhában voltam, és telefonoztam, a telefon bámulás közben úgy megszédültem, hogy elestem, nagyon beparáztam, és minden betegséget megnéztem a neten. (Tudni kell rólam, hogy nagyon hamar beparázok, és úgy stresszeltem, hogy még étvágyam se volt) Most pár napja ugyan ez volt az iskolában, csak itt beszélgettem, és szerencsére ültem, így nem estem el. A szédülés kb 10-15 mp tart, de nagyon erős. Az első ilyen szédülésnél, mivel nagyon beparáztattak nem tudtam másra gondolni és folyamatosan csak az járt az eszembe, de túltettem magam, de most hogy megint megszédültem nagyon megvagyok ijedve, és olyan érzésem van, mintha kicsit szédülnék különböző helyzetekben. (Ha gyorsan elviszem a szemem valahonnan, vagy a fejemet)

2019. máj. 15. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

FONTOS hogy NE pánikolj be ne olvasgass utánna az internet mert sok a kamu oldal és csak jobban felidegesited magad

Menj el dokihoz (háziorvos) mond el neki a történeteket ő valószínű hogy tovább fog küldeni.

Ne gondolj rá mert lehet azért is vonzod be újra és újra

Ne stresszelj

Irány a doki, lehet nincs is semmi baj de legalább megnyugszol

2019. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HHexnxi válasza:
Mindenkeppen menj el orvoshoz, mert lehet hogy vertigo-d van. Mindenesetre keruld a hirtelen mozdulatokat.
2019. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!