Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet csinálni a megduzzad...

Mit lehet csinálni a megduzzadt nyirokcsomóval?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,és van egy megduzzadt nyirokcsomo a nyakamban az állam alatt, amiről csináltattam ultrahangot par hónapja,és azt mondták nem súlyos vagyis nem mondtak semmit de ha az lenne vagy daganat akkor gondolom szóltak volna. A másik orvosom akihez járok ő is látta a papírt s azt mondta nincs vele baj csak azért kene kiszedetni hogy szebb legyek. A házi orvos azt mondta lehet egy fogról vagy mandulagyulladas miatt maradt ott mert már kiskorom óta megvan de nem faj. A papíron azt írja 8mm de maga a gömb ennél nagyobb sokkal talán egy nagy dió nagyságú. Lehetséges,hogy daganat vagy valami ami ártalmas? Vagy miért lehet ez? És hogy lehet kiszedni? Ha megműtenenek vele elaltatnak közben? Jövőheten megyek megnézetni de nagyon felek hogy valami súlyos dolog, bar lehet nem csak én aggódom túl hisz akkor már szóltak volna hogy baj van,.
2019. máj. 15. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!