Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Ez körömgomba lenne?...

SOS! Ez körömgomba lenne? (Képpel)

Figyelt kérdés

Jobb lábam a nagy lábujjamon el van színeződve a köröm. Nem fáj, nem viszket, csak ilyen sárgás.

Nem tudom mitől van, rengeteget van szabadon a lábam.

Fogalmam sincs milyen a körömgomba, de ha ez az, mindenképpen orvoshoz akarok menni

[link]

[link]


2019. máj. 16. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez annyira kezdődő, hogy ezt vedd meg (már Auchanban is láttam pár éve) és ecseteld reggel, este és így van sokat legyél mezítláb. Szerintem nem fog kelleni májgyilkos gyógyszer.

2019. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Még azt elfelejtettem, sós vízben is áztathatod a lábad esténként. Nagyon jó gombaölő a só.
2019. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet pont azért jött, mert sokat vagy mezítláb. Gondolom enni sem ennél onnan amúgy, ahol mezítláb mászkálsz, akkor meg? A másik meg, hogy minek ilyen mélyen levágni a körmöket, látszik, hogy már fél centi hiányzik mindegyikből.
2019. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!