Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet h inzulin rezisztenciám...

Lehet h inzulin rezisztenciám van, nem bizonyított mert nem foglalkoznak a dokik velem 99kg vagyok, régebben magamtól szedtem a metformin Nem voltam éhes túlle jobb volt az emésztésem. Mi a véleményetek elkezdjem szedni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább kezdj el mozogni. többet ér
2019. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6hónapja figyelek mit eszek!!!! Kemény fizikai munkám van!! De így sem megy
2019. máj. 16. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Azota fejlemeny valami?
2019. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi,de feladtam nem érdekel,az orvos nem kűld sehová sem...feladtam nem fogyózok nem érdekel :(
2019. aug. 4. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Erdekeljen mert cukorbetegse az nagyon lemeny betegseg,menj el maganba ha.meg teheted, de tb alapon a nogyogyasz k irhatja a labort melynek 3 pontos cukor es inzulin tesztnek kell lennie cukor terhelessel,es kell kerni teljes hormon labort is,sugok,csak ne hagyd annyiban
2019. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,de ezt amúgy nem maguktól kellene? Mert ugye ha én hívom fel a figyelmét erre,akkor az van h nem én vagyok doki ne szóljak bele(tapasztalat)

De megpróbálom.....köszönöm a választ :)

2019. aug. 12. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
En gyanusnak gondoltam hogy nem e ir em van,es elmentem a nogyogyaszatra es mondttam milyen labor beutalot szeretnek,van szenyo doki aki nem.ad, de akkor vissza mentem mikor mas rendelt, de olyan.is volt hogy beadttam az aszisztensnek egy papiron amit en.irtam milyen beutalot kerek :D tehat cukor terheles 3 pontos inzulin es cukur meres,teljes hormon, pajzsmirigynel meg anti tpot is kellene nezetni,ha nagyon nem megy akkor maganba,nem tudom pesti vsgy e esetleg de vannak jo magan rendelesek is
2019. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos vidéki vagyok,nem sok a keresetem,de próbálkotok
2019. aug. 14. 08:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Magadtól, önhatalmúlag nem szedd. Én (75 éves férfiként) 2 évig szedtem a háziorvos javaslatára, a vércukrom nem csökkent, viszont híztam tőle és 2 év alatt vashiányos vérszegénységem lett. Kérj beutalót szakorvoshoz. Az egyszerű háziorvosoknak van egy kötelezően betartandó protokoljuk, ahol Metformint kell felajánlani a betegnek elsőként.
2020. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!