Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Három hónapja(ha nem több, mivel nem okozott fájdalmat) be van gyulladva az egész torkom, minden. Egyszer itt, egyszer ott érzek duzzanatot, de az alapgond nem okoz fájdalmat, csak erősen vérbő... arra jön mindig úgyfest a másodlagos bakteriális fertőzés, előbb pyogenesis volt, azt a penicilin kinyírta, de aztán újra megjelent valami, s érdekes, hogy a vírusos influenzát is elkaptam a fiamtól, akkor kapart, reszelt a torkom(ez elmúlt) plussz köhögtem fel a sárga(baktérium) váladékot. Fáj a fejem, cseng a fülem. A manduláim nincsenek úgy feldagadva, csak a bal van kint kissé, de kórosan. Orromban is közepesen vérbő, s szerintem a szemem is gyulladt kissé. A háziorvos már nem akar semmit felírni, amert már rövid időn belül 4 féle antibiotikum lett kipróbálva s csak a penicillin hatott a pyogenesisre. Én még arra is gyanakszom, hogy penész is közrejátszhat, mert találtam a lakásban jócskán, de másnak nincs baja, csak nekem. Használok már mindent, toroköblítők, méz, fokhagyma... az a legnagyobb gond, hogy nem hagy nyugodni, hogy bármikor feldagadhat, vizenyős lehet, s egyedül vagyok a kisfiammal. Voltam már gégésznél, infektológia, a háziorvos meg már nem akar semmit adni, sem küldeni, azt mondta, hogy bízzak benne, s hátha elmúlik.
2019. máj. 17. 18:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Végülis... meg kell fogadni Kasler úr szavait. 10 parancsolat, meg ima :-)
2019. máj. 17. 19:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ajánlották már, de póbáltad a betadinos öblögetést? Persze vízbe keverve..
2019. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!