Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Nagyon elaztam es megfaztam, neheznek is erzem a tudomet kicsit de nem kohogok, a patikaban azt mondtak, hogy azert mert lerakodott a hurot erre adtak gyogyszert, de a testem vizes mint amikor lazas vagyok de lazam nincs, mit lehetne tenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: megfázás, betegség

máj. 19. 11:44  Privát üzenet  

A válasz
Holnap elmész a háziorvoshoz, aki meghallgatja a tüdőd, és kiderül, mi a baj, lehet hörghurut, majd ír fel rá köptetőt.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 19. 13:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek a pszichiáter felírhat epilepsziás rohamra gyógyszert?
Inzulinrezisztenciára milyen gyógyszert lehet kérni orvostól? Ránéznék neten, ha tudnám mi a neve. Vagy van más megoldás is esetleg, ami nem gyógyszer?
Ha valakinek rossz gyerekkora volt es gyerekként nem kapott se vitamint se gyógyszert se semmit mikor beteg volt annak felnőttkorára lehet rosszabb az immunrendszere?
Tudnátok ajánlani reflux-ra valami vény nélkül kapható hatásos gyógyszert?
Refluxom van, Controloc nevű gyógyszert kaptam, mikor fog hatni?
Állandó panaszom a torokköszörülés mi okozhatja? Refluxom is van meg poratka allergiám is szedek rá gyógyszert de a panasz ugyanugy megvan ez a tünet mostmár mindig fent fog állni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!