Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Kinyújtom a térdem akkor nagyon erősen bele nyilal a fájdalom, mitől lehet ez?

17 éves vagyok, és lassan egy hete fáj már. Régen kapott egy nagy ütést, akkor két hétig be volt gipszelve, és meggyógyult. És laza terdszalagokkal születtem.

máj. 19. 13:49  Privát üzenet  

A válasz
utalhat vitaminhiányra is. Nekem a bal térdemmel volt ilyen, szedek B12-t és azóta jobb.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 19. 14:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi a valószínűsége 19 évesen?
Recseg-ropog a lábam ha kinyújtom vagy behajlítom. Ha terpezben állok és megfordulok akkor is. és durván fáj is. Mitől lehet?
Tegnap vérvételen voltam. Az alkaromban szúró fájdalom van, fáj, ha kinyujtom. Mintha tüt döfnének bele az alkar izmomba. Mi az oka?
Üdv! Amikor kinyújtom a karomat és a csuklómat el akarom fordítani jobbra akkor nyilaló égő érzést érzek a bicepszem aljánál. Mi lehet a baja?
Mi ez a fájdalom? Ha kinyújtom és megfeszítem a lábam erős fájdalmat érzek itt:
Pár hete nem mozogtam sokat szóval alig és amikor a jobb térdem kinyujtom majd behajlítom belenyilal és ez jelentheti azt hogy izomsorvadásom van?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!