Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Szülés utáni betegségek?

Sziasztok. 7 hónapos a kislányom és most kezdődtek rosszullétek nálam. Vérnyomás ingadozás, fáradtság, legszomj. Vérnyomás mérő szivritmus zavart mutatott és éreztem is hogy kihagy a szívverésem. 2 nap múlva lesz meg a vér és vizelet eredmény. A mensim eddig normális volt viszont most az utóbbi 2 hónapban az első nap nagyon durván elönt a vér. Háziorvos pajzsmirigyre gyanakszik, de szerintem más lesz. Nem vagyok stresszes, 2 gyerekem van és minden rendben velük és a házasságunkban is. Volt valakinek hasonló? Jah 24 órás EKG csak júliusban lesz mert nem tudtak előbb időpontot adni :(

máj. 20. 08:19  Privát üzenet  

A válasz

Valószínűleg szívritmuszavar. Nekem is lett szülés után,és a húgomnak is. Nekem mondta a kardiológus,hogyha panaszokat okoz, Debrecenben kisütik. De elmúlt,úgy néz ki,szerencsére. A húgomé már rosszabb...ő sürgőre is került többször.

A Holter majd kimutatja (24 órás). Én kaptam rá Betalocot (a pulzusom is magas lett,eddig 90-100 volt, szülés után 122 is volt), de már azt sem szedem. A húgom viszont szed valamit rá.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 20. 14:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gát betegségek szülés után több évvel?
Az lehetséges, hogy valaki átesett terhesgondozáson és szülésen Budapesten, és mégsem volt életében semmilyen vizsgálaton, ami nemi betegségek meglétére vonatkozott volna?
Szülés után gyulladásos betegségek?
Kismamák, anyukák tudnátok terhes könyveket ajánlani amiben szinte minden benne van gondolok pl: Fogantatásra, a magzat fejlődése a 9 hónap alatt a szülés szoptatás baba...
Mást is ennyire megviselt a szülés? Szülés utáni betegségek?
Szülés után rossz közérzet, megváltozott vérkép, betegségek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!