Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteget jelenteni vagy ne?

Beteget jelenteni vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hete mandulagyulladásom volt, majd épphogy kigyógyultam belőle lett egy új munkahelyem egy gyerek fogászati klinikán, mint recepciós,aminek nagyon örültem.


Szóval 1 hete dolgozom ott és pénteken sajnos megint nagyon elkezdett fájni a torkom, folyt az orrom de kibírtam a munkában. Viszont péntek este munka után már lázas voltam, szombaton is. Ma már kicsit jobban vagyok, nincs lázam de a torkom még fáj egy kicsit, taknyos még mindig vagyok és köhögök. Nem tudom, hogy 1 hét után jelentsem e be, hogy beteg vagyok és menjek e el ma az orvoshoz?? :( Látták pénteken, hogy beteg vagyok meg nagyon elégedettek voltak velem már 1 hét után is és mondták is, hogy menjek nyugodtan orvoshoz... de mégis olyan kellemetlen így, hogy nincs most lázam. Persze gyerekekkel dolgozom úgymond és biztos nem jó ha betegen megyek meg értem én ha nem pihenem ki magam akkor sosem fog elmúlni csak most hogy picit jobban vagyok így mégis rosszul érzem magam 1 hét után beteget jelenteni. Ti mit tennétek?



2019. máj. 20. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, és kérd ki a tanácsát, hogy otthon kell-e maradnod ezzel. De ha mégis bemégy dolgozni, vegyél fel szájmaszkot. Mi is így dolgozunk náthásan az egészségügyben, sőt, az orvosaink is.
2019. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz. Fogorvoshoz általában egészségesen mennek az emberek és senki nem örülne ha ott fertőződne meg, mert teliköhögöd a várótermet.
2019. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!