Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Beteget jelenteni vagy ne?

Sziasztok! Kb 1 hete mandulagyulladásom volt, majd épphogy kigyógyultam belőle lett egy új munkahelyem egy gyerek fogászati klinikán, mint recepciós,aminek nagyon örültem.

Szóval 1 hete dolgozom ott és pénteken sajnos megint nagyon elkezdett fájni a torkom, folyt az orrom de kibírtam a munkában. Viszont péntek este munka után már lázas voltam, szombaton is. Ma már kicsit jobban vagyok, nincs lázam de a torkom még fáj egy kicsit, taknyos még mindig vagyok és köhögök. Nem tudom, hogy 1 hét után jelentsem e be, hogy beteg vagyok és menjek e el ma az orvoshoz?? :( Látták pénteken, hogy beteg vagyok meg nagyon elégedettek voltak velem már 1 hét után is és mondták is, hogy menjek nyugodtan orvoshoz... de mégis olyan kellemetlen így, hogy nincs most lázam. Persze gyerekekkel dolgozom úgymond és biztos nem jó ha betegen megyek meg értem én ha nem pihenem ki magam akkor sosem fog elmúlni csak most hogy picit jobban vagyok így mégis rosszul érzem magam 1 hét után beteget jelenteni. Ti mit tennétek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, munkahely

máj. 20. 09:56  Privát üzenet  

A válaszok
Menj el orvoshoz, és kérd ki a tanácsát, hogy otthon kell-e maradnod ezzel. De ha mégis bemégy dolgozni, vegyél fel szájmaszkot. Mi is így dolgozunk náthásan az egészségügyben, sőt, az orvosaink is.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 20. 10:10 Privát üzenet
Igen, menj orvoshoz. Fogorvoshoz általában egészségesen mennek az emberek és senki nem örülne ha ott fertőződne meg, mert teliköhögöd a várótermet.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 20. 13:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért a beteget kérdezik hogy mennyire regaszkodik egy nyaki gerinc sérv mütéthez?
Refluxos beteget altatnak műtét közben?
Mért kell így viselkednie mindenkinek?
Kényszer betegségben szenvedek évek óta (tisztálkodási) és ugyan ilyen beteget keresek akinek ugyan ez van. Tudtok ilyen betegről?
Ti mertek a munkahelyen beteget jelenteni és nem menni? Nálunk nem tanácsos ilyet tenni
Magyarországon kevés nyugtalan genitális szindrómában szenvedő beteget regisztráltak. Ha ebben szenvedsz, megosztanád velem a tapasztalataidat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!