Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Borda és mellkas fájdalom?

Borda és mellkas fájdalom?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete fáj jobb oldalt a bordám alatt elől és hátul is, néha olyan érzés mintha a levegő szorult volna be máskor nyilallás szerű! A jobb oldalamat teljesen körül veszi a fájdalom! A legzavarobb benne, hogy amikor eszem vagy iszom a nyelésnél amikor oda ér egy falat iszonyúan bele fájdul. Voltam dokinál kaptam izomlazítót meg krémet, de semmit nem ér. Mitől lehet ez, hogy az evésnél ennyire fáj? Lehetséges, hogy ott nyom egy ideget? Vagy inkább gyomor vagy epe?
2019. máj. 21. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha bordaközi idegzsába, akkor az nekem 5 hétig tartott, iszonyú fájdalom volt, éjszaka is, mozgásra, de nyelésnél nem fájt. Nem ártana csináltatnod egy hasi ultrahangot.
2019. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp vissza megyek a dokihoz, csak kíváncsi voltam, hogy valaki tapasztalt már hasonlót. Köszönöm a válaszod
2019. máj. 21. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az evés közbeni fájdalom miatt én inkább valamilyen gyomorbetegségre gondolnék hirtelen....


Oda meg nem igen lesz elég az ultrahang, lehet megnézik gyomortükrözéssel is :)

2019. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha epe, akkor ultrahang kimutatja a problémát, márpedig igencsak epének tűnik.
2019. máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy átvilágítás sem ártama a tüdőhondozóban. Ptx is produkál érdekes tüneteket. Bár nekem nem ilyen fájdalmam volt. Inkább lapockánál. Rekeszsérvre is rákérdezhetnél. A rekeszizom ami így körülveszi a bordákat mint egy kupak zárja a belső szerveket.
2019. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ma megyek uh-ra a doki a májra gyanakszik, habár kétlem. Mivel sokat ég a gyomrom én meg fekélyre tippelek! De egy tüdőszűrésre is elmegyek!
2019. máj. 23. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi volt
2019. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjártam már másnap az uh-t, nem volt semmi gond, minden szervem makk egészséges. Tüdőszűrőn is voltam, az eredménye jövőhéten lesz meg, de kétlem hogy ott lenne a gond.
2019. jún. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!