Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este sorozatot néztem amikor elkapott egy nagyon fura érzés. Azt éreztem, hogy megfogok halni és ez az érzés egyre jobban úrrá lett rajtam.

Majd elkezdtem szorongani és sírni, egyre kevésbé tudtam kontrollálni az érzelmeimet. Nagyon gyorsanvert a szívem, remegtem, nagyon féltem és ideges voltam, hányingerem volt.

Féltem, hogy meghalok vagy valami pszichológiai betegségem lett és soha nem leszek már normális.

Fájt a mellkhasam és nem tudtam megnyugodni, egyfolytában mászkáltam a lakásban.

Körülbelül 1-2óra volt amíg teljesen megtudtam nyugodni és elaludtam.

Azóta nagyon rossz kedvem van, álmos vagyok, fáradt és még most is bennem van egy kicsit a félelem érzése.

Valaki esetleg tudna segíteni mi lehet velem?


2019. máj. 21. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Betéptél?
2019. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Panikroham.

Mit neztel? Horrort? Tortent valami nagy valtozas az eletedben? Pajzsmirigyeddel, hormonjaiddal minden oke?

2019. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem szoktam horrort nézni.

Hát mostanában nem történt semmi változás, évekkel ezelőtt viszont nagyon sok dolog megváltozott körülöttem.

Elvesztettem a szüleimet és nagyszüleimhez költöztem, ahol viszont nagyon rosszul bántak velem.. Sok rossz dolog történt lehet utólag jön ki rajtam vagy nem tudom..

Nem voltam mostanában semmilyen vizsgálaton szóval nem tudom, hogy rendben vagyok-e.

2019. máj. 21. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Erdemes elmenni haziorvoshoz vagy endokrinologushoz, ha nem talalnak semmit, akkor pszichologus, pszichiater. Persze csak ha rendszeresse valik a dolog, egyszeri panikroham, esetleg ritkan fellepo panikroham meg nem feltetlenul nagy gond, a teljesen egeszseges emberekkel is elofordul, nyilvan mindenki mashogy eli meg, valakinel szorongas alakul ki (mint pl nalam).
2019. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!