Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy eve kb édesapám öngyilkos lett. Sajnos nagyon nehezen viseltem,viselem. Gyerekkorom is szar volt.Sajnos kb fel eve azzal küszködők,hogy be beszelem magamnak,hogy mindenféle betegségem van és megbolonditom vele a minden napjaimat!!! Dolgozok,eközben is sokszor ez jár az eszemben,hogy daganatos vagyok.. kórházban voltam februárban fulcsengés miatt ami nem múlt el,az okát nem tudjak. Voltam EKG-n mert fajt a mellkasom!Azóta minden apró dolgot figyelek ami mutatkozik,mostanában hormelkedesem van de nem minden nap,meg voltam fazva(amire kaptam egy antibiotikumot) mert nagyon fajt a torkom. Aztán egyik napról a másikra elmúlt! Az orvos azt mondta meg van dagadva a nyirok csomóm! Lehetséges az,hogy mind ezeket csak bekepzelem? de akkor miért van hőemelkedésem,szorul a mellkasom,gyomor idegem...Legyszives hülyeségeket ne írjatok! Ha valaki volt már ilyen cipőben segítsen!! Mert nem tudom,hogy beteg vagyok-e vagy csak bekepzelem!!!😕 22L
2019. máj. 21. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez sima nátha. Mármint azért duzzad meg a nyirokcsomód. Ártalmatlan, gyakori dolog, ettől nem kell tartanod.


A többi tünetet, a hipochondriát a fel nem dolgozott veszteség okozza. Szerintem elvesztetted azt a hitedet, hogy valami működhet jól is.


Az a veszteség, amit átéltél borzalmas. A legsúlyosabb, ami történhet. Az élet elvesztése, ráadásul önkezével vetett véget édesapád az életének :( fogadd őszinte részvétem.


Keress fel egy pszichológust, aki segít.


Addig is próbálj arra gondolni, hogy bármekkora is volt ez a szörnyűség, ami ért téged, nem fog minden rosszra fordulni. Lehet egészséges, boldog életed és senki sem fogja elvenni tőled.

2019. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!