Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Nem tudok rendesen levegőt venni, mi lehet a baj?

Néha amikor beszívom a levegőt úgy érzem, mintha nem telne meg a tüdőm, és irritáló érzés, mintha nem kapnék rendesen levegőt. Mitől lehet ez, és hová érdemes elmenni ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: légzés, tüdő, orvos

máj. 21. 22:19  Privát üzenet  

A válaszok
Én is így vagyok vele, bár én asztmás vagyok pár éve. Fordulj tüdőgyógyászhoz.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 21. 22:38 Privát üzenet
Nekem is ugyanez van félek orvoshoz menni..

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 21. 22:54 Privát üzenet
Pszichésen is lehet meg magnéziumhiánytól is

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 22. 12:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrégiben az onkológián jártam, és és elég rendesen meg voltam fázva. Kaphatok-e el bármilyen fertőzést, esetleg rákot az ott töltött körülbelül egy óra hossza alatt?!
Miért nem tudok rendesen pisilni?
Nap végén mindig egy kicsit kakis az alsonadragom, hiába torlom ki rendesen nagy dologkor. Mitol lehet?
Mi miatt szurhat a szivem? 16 éves vagyok és erös hirtelen fájdalmat érzek ha mélyet lélegzem meg ha rendesen is lélegzem akkor is fáj valamennyire emiatt nem tudok gyakorolni.
Mi számitt maradványtünetnek egy 2012 -es faciális paresisnál maradványtünetnek, ha teljesen logva maradt vagy ha nem tudsz rendesen csücsöritteni teljesen meg ráncolni stb stb végülis?
A jobb farizmomban és combizmomban feszülő, égő érzés van (mint mikor leégek a napon). Hol jobban, hol alig, de ez rendesen megnehezíti a járást. Lehet ágyéki gerinccsatorna...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!