Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iszonyatosan megromlott az...

Iszonyatosan megromlott az egészségem. Hipochondria, szorongás. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Iszonyatosan rosszul vagyok az utóbbi hónapokban. Sajnos állandó szorongásban élek és akárhogy próbálok nem figyelni magamra mindig eluralkodik rajtam a negatív gondolkodás.


Az utóbbi időben rengeteget olvastam daganatos betegségekről. Nagyon megrémített az egész. Ezek után ujabb és ujabb tüneteket vettem észre melyektől rettegtem.


Az utobbi időben észre vettem a nyirokcsomóimat egyből a legrosszabbra gondoltam. Két orvos is mondta hogy nem kóros és valószínű eddig is ott volt de én most vettem észre. Vér és vizelet viszgálaton négy apró eltérésem volt és ezektől is nagyon megijedtem hogy köze lehet a ny.csomókhoz.


Egyszerűen nem bírok elvonatkoztatni. Félek hogy hematológiára kéne menni de a háziorvosomnak is elege van már.


Természetesen járok pszchihológushoz de még így is nagyon rossz.


Rettegek hasmenésem van étvágytalan vagyok és állandóan aggódok.


Ha valakinek volt hasonló akkor tudna segíteni hogy mi segített neki igazán?


Hogy tudnék elvonatkoztatni?


16/f



2019. máj. 22. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy mostantól nem olvasgatsz semmilyen betegségről! Tilos! Csak rosszabb lesz minden tőle.

A nyirokcsomóiddal meg szépen kérsz a háiorvostól egy beutalót a hematológiára. Nem foglalkozol vele mi a véleménye. Elmész és ott majd megmondják van e gond. Ha azt mondják minden oké, pedig eltereled a gondolataiadt erről a marhaságról. Elkezdesz sportolni, egészsegesen táplálkozni és hidd el ha valami komoly bajod lesz egyszer az fel fog tűnni anélkül is, hogy olvasgatnál róla. Az életet meg még senki nem élte túl. Szoval meghalunk mind ez elkerülhetetlen.....így felesleges foglalkozni az egésszel. Tegyél meg annyit amit megtehetsz az egészseges életmóddal és gondolatelterelés....gondolatelterelés.........

2019. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!