Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudok közösségben lenni,...

Nem tudok közösségben lenni, miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a probléma velem, de már egy jó ideje olyan furán érzek mindent. Egyszerűen nevetni sem tudok semmin se, akármennyire is vicces valami, nem tudok nevetni max ha nevetek is egy "jót" akkor sírás lesz a vége.

Beszélni se nagyon szeretek ha tehetném meg sem szólalnék. Közösségben sem érzem jól magam, 1 emberrel még úgy ahogy el tudok lenni de már többel nem érzem jól magam. Mindig azt érzem ha pl el megyek valamerre és valaki nevet akkor biztos rajtam nevet. Iskolában sem éreztem soha sem jól magam. Minden olyan fura velem, mindent teljesen másképp látok. A saját városomban nem tudok el menni valamerre, mer félek hogy valaki ismerőssel találkozok. Nagyon nehéz ez nekem és alig vannak baratáim, szinte nincsenek is, akik meg vannak teljesen mások, ők bulizni járnak el járnak ide oda és szeretnék én is olyan lenni mint a velem egy idősek, de egyszerűen nem megy és nem tudom hogy mit kéne tegyek. Valaki tudna nekem tanácsokat adni hogy ezt az egészet esetleg "leküzdeni" hogyan tudnám? Vagy valami?


16/L



2019. máj. 22. 14:32
 1/3 anonim válasza:
Velem is ez van, kb 15 éves korom óta. Nem változott meg a dolog, utálok emberek között lenni. Viszont az állatok társaságát nagyon szeretem, van két gyönyörű menhelyes kutyusom és egy cicám (A kutyákkal járunk kutyasuliba, nekem könnyebb úgy bemennem emberek közé, ha a kutyus mellettem van). Illetve azóta van egy Párom, ő az egyetlen, akit el tudok viselni szinte. Neked van esetleg állatod vagy párod, aki kicsit könnyebbé tudja tenni a helyzetet? Egyébként, tudom, nagyon nehéz "kirekesztettnek" érezni magad, de majd rá fogsz jönni, hogy jobb neked, ha nem vagy olyan mint az átlag. 25/L
2019. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, az elet csupa valtozas es mi is vele valtozunk.

Fedezd fel ujra onmagad mert lehet, hogy az az elet amit most elsz nem is te vagy.


Am, tobb baratod van mint hinned, sokan vagyunk igy ezzel es mondhatni ez osszekot minket. Idovel megtanulod kezelni ezeket a kihivasokat es radobbensz, h nilyen sokan ismerik a helyzeted es ezzel egyutt arra is, hogy ez az elet termeszetes velejaroja es el fog mulni.

2019. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én félek az összes létező állattól és ezért házi állatom sincs, volt kutyám de én még attól is féltem:(

Párom sincs mert én még arra is képtelen vagyok hogy legyen valakim..


Hát igen ez nem én vagyok, eléggé nehéz nekem.

Remélem egyszer ez az egész jobb lesz és el múlik:(

2019. máj. 23. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!