Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy bevásárolóközpontban...

Egy bevásárolóközpontban elsétáltam egy hányás mellett, nem tűnt túl réginek, mekkora az esélye, hogy megbetegszem tőle?

Figyelt kérdés
A wc-hez közel volt, én pedig kezet mosni indultam éppen...
2019. máj. 22. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha megkóstoltad, akkor esetleg megbetegedhetsz tőle, de nem valószínű.
2019. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, hogy hagyhatták ott a semmi közepén. Nagyon undorító volt.

Amúgy attól félek, hogy pl. a calici elpárolgás útján is tud fertőzni. Ezt pedig nem tudom, hogy kell érteni, milyen közelségből, stb.

2019. máj. 22. 21:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Mégis mitől betegednél meg tőle, hogy ránéztél?
2019. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ennyire ostoba nem lehetsz, de kajakra. Szerintem jobban jársz,ha karanténba mész , mert ennyi erővel megbetegszel mindentől. Neked amugy ezt sugja valaki?!:D
2019. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Felkellett volna nyalnod..ostoba
2019. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Március 8-án már megkérdezted ugyan ezt..Mindig hányásokba botlasz?
2019. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"A fertőzés forrása az ember. A beteg ember székletével és hányadékával üríti a vírust. A kórokozó a fertőzött széklettel szennyezett ételek, valamint a víz útján terjed, de a beteg hányadékából elpárolgó, vírussal szennyezett aerosol is továbbíthatja a fertőzést."

Tehát elpárologva is tud fertőzni.

Ebben mi az ostobaság? Csak azért, mert te nem hallottál róla, még létezik ilyen betegség.

Nem kéne gúnyolódni azon, ha valakinek fóbiája van.

Csak én szoktam hányás mellett elsétálni és csak nekem van hányásfóbiám? Nem hiszem...

2019. máj. 22. 21:25
 8/14 A kérdező kommentje:
4-5-ös, amúgy nyaloghathatod nyugodtan, ha erre érzel ingerenciát. Leírjam, hol volt? Lehet még ott találod. :)
2019. máj. 22. 21:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert arra nem gondolsz hogy nem beteg volt csak reszeg vagy drogos es azert okadott?
2019. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gondolhatnék, azért kérdeztem, hogy mekkora esélye lehet ennek.
2019. máj. 23. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!