Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Használt vki orrszívó porszívó...

Használt vki orrszívó porszívót felnőttként?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok fázva! Nem szeretnék arcüreggyulladást kapni, arra gondoltam, h én is kipróbálom, rem kitakarít. Van vkinek vele tapasztalata?

2019. máj. 23. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam csak azért, hogy tudjam, milyen érzés a gyereknek, de egyáltalán nem szív olyan erősen, mintha te magad erőből kifújnád az orrodat (pedig nagyon szív a porszívónk). Ez csak gyerekeknek való, akik még nem tudnak (jól) orrot fújni.
2019. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem egyet náthás időszakban, de lszrt nem ér, pedig jókat olvastam a neten. (Pld. "Így csak a (nemtudommármilyen) doki tudná kiszippantani, nagyon hasznos!")


Csak az orrüregből tudja kiszippantani a finomságot, de kicsit lejjebb, ahol meglapul a váladék, onnan nem. Sajnos... A fújással többre mész, mert hiába van az embernek egy szekrényt is elnyelő porszívója, az orrszi porszi úgy van kialakítva, hogy ne tudjon olyan durván szívni.

2019. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Én! Nekem sokat segít, jól kiszedi a dzsuvát. Főleg, hogy én sokszor hiába fújom, nem jön semmi.
2019. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van egy orrmosó kannám, ilyen sósvizes orrmosáshoz, azt szoktam használni még. Csak már így fújkálva naon csípi az orrom
2019. máj. 23. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Babáknak való, akik nem tudnak orrot fújni. Felnőtteknek nem ér semmit. Valaki itt írta, hogy neki használ. Ami orrfújással nem jön ki babaorrszívóval, az ritkán jön ki a porszívóra kötött babáknak valóval. Arra találták ki ezt a módszert, amikor még nem tudnak a pici gyerekek orrot fújni és tiszta takony (bocs!) a nózijuk, azért nem kapnak levegőt. Mélyebben lerakódottat többségében nem szívja le felnőttnél, az tuti.
2019. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!