Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy valóságosnak...

Létezik, hogy valóságosnak érzek, gyakorlatilag nem létezhető tüneteket?

Figyelt kérdés

Volt egy műtétem,ahol egy kisebb cisztát tavolitottak el fél éve. Azóta most először, egy hete kb.ugy erzem mintha ujra ott lenne a ciszta, a hasamban, de se nem tudom kitapintani, mint régen, se nem latszik kívülről, vagy tükörből, csak en érzem.. Pedig amikor igy ereztem magamban, kulsoleg is minden látszott, de most nem...ezelott a sorozatos tuneteszleles előtt egy komolyabb betegségem volt, es azota nagyon rettegek minden betegségtől

Létezik, hogy behallucinalom a tüneteket? Valakinek volt mar ilyen? Ma pl.egesz nap lekotottem magam s csak akkor jutott eszembe a "cisztám" amikor szándékosan rágondoltam, es akkor ismét "ereztem is".



2019. máj. 25. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik, az agyad érzi a cisztát. Olyan ez, mint amikor amputálják valaki lábát és mégis azt érzi, hogy viszket a talpa.
2019. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úristen, ilyen létezik?

Mármint, az amputalasos dologról mar hallottam, de erről meg nem..

Raadasul mar fél éve kivették. Durva...

2019. máj. 25. 10:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Marmint a kivétel ota kb.egy hete érzem "megint" először. Voltam hasi ultrahangon 2.5 hete, minden jó es negatív. Es kb.egy hete érzem megint..
2019. máj. 25. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!