Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Sos! 2 nappal ezelőtt lettem figyelmes, hogy a fülem tragus részén egy 2 centi átmérőjű gyulladt kis dudor keletkezett, természetesen hétfőn azonnal rohanok a dokihoz, mi lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fül, dudor

máj. 26. 13:57  Privát üzenet  

A válaszok
Pattanás.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 26. 14:00 Privát üzenet
Nem kell dokihoz menni nyugi ez pattanás 1 het alatt elmúlik ne nyomkodd jegeld le fertőtlenítsd pl betadine oldat alkohol. Koszos kézzel ne nyúlj hozzá.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 26. 16:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a gyors válaszokat, megnyugtattatok!

# 3/3Időpont máj. 26. 17:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet ez a dudor? Esetleg ganglion? Nyomásra fáj, más tünet nincs. Képet mellékeltem.
Gerincsérvem (kiboltosulás) van. Nappal és éjjel is fáj a hátam, csak a tramadol segít, de ezt csak rövid időre szedhetem. (Napi gyógytorna) Teljesen kikészülök. Valaki hasonló...
Az államon az orrom tövében és a szemöldökeim között folyton kialakul először egy pattanás szerű dudor majd ha kinyomom hihetetlen nagyra duzzad gennyes lesz és átlátszó folyadék...
Körülmetélés után pár nappal a makk alatt meggyűrődik a bőr? Nekem majd egy cmnyi dudor van.
Szülés előtt pár nappal lett valakinek dudor a nyaka tövében?
Utolsó vérzésem július 15-én volt. A következő vérzés esedékessége előtt 2 nappal csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Azóta a következő is kimaradt. A méhemnél van egy kis...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!