Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Már 6 éve cukorbet...

Mit tegyek? Már 6 éve cukorbeteg vagyok.

Figyelt kérdés
Majdnem mindig rámtörtnek olyan zabálási rohamok és nem tudok megállni,ez mitől van? Nem alacsony a cukrom sőt inkább magassabb olyankor! Meg nagyon ideges is vagyok!

2019. máj. 27. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Én a Caronax gyógygombát javaslom.
2019. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az nem függ össze közvetlenül a cukorbetegséggel, legfeljebb ha stresszelsz is miatta.

Akkor lehet pánikbetegség, de az egy egészen más dolog. Pszichiáter írhat fel rá gyógyszert. De leginkább olyant érdemes elfogadni, ami inkább hosszabb szedés után kezd hatni és egyáltalán nem álmosít vagy tompít!


Nekem is voltak ilyen gondjaim és Spitomin nálam bejött. Csak kell lagalább két hét mire be áll a szintja és működni kezd, de ez tényleg hatékony arra.

2019. máj. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!