Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez lehet vér jele...

Szerintetek ez lehet vér jele a székletben?

Figyelt kérdés

[link]


Nyugodtan kattintsatok rá, nincs rajta széklet darab.

2-3 éve láttam hasonlót csináltunk Weber felé széklet tesztet és mivel semmi más tünet nem volt, nem lett tükrözés az eredmény negatív volt.

Tavaly szinten elmentem mert nagy rirkán láttam ilyet a papíron plusz sok hasmenés

Na mármost a hajrában kiderült hogy laktóz érzékeny vagyok ez okozza. Gyógyszer szedve illetve laktóz mentes tejnek köszönhetően mondhatni teljesen megszűnt.

Szóval a tükrözés elmaradt. Itt nálunk nincs boditas így örültem is neki. Meg próbáltam hinni a Weber tesztnek is elvileg az mindent vérmintát kimutatna.



De utóbbi időben megint ilyeneket látok a papíron. Széklet az barna nem színezi át feketére. Sőt vért se látok rajta, de a papíron manapság egyre tobbszor látok ilyet az utolsó törléseknél. Nem minden alkalommal de egyre többször.



Szerintetek ez vér? Bár anno ez kétszer negatív lett a Weber teszt. Mostanság fáradtabb is vagyok bár kevesebbet alszom az is igaz.


2019. máj. 29. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ez nem a székletben van, vagyis nem a belekből származik, hanem a végbélből, a végbélnyílásról. Lehet egyszerű irritáció, szárazság, esetleg aranyér, ilyesmi.
2019. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A friss piros vér nem jön messziről ne parázz, lehet csak túl nagy darab volt a székleted

Akkor parázz ha alvadt vért találsz,vagy esetleg fekete a székleted

2019. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha lesz időm lehet elmegyek vele háziorvoshoz, hátha mondjuk egy aranyér
2019. máj. 29. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ülés és székelés közben is fájna
2019. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!