Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a mellem?

Miért fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja folyamatosan fáj a jobb mellem. Egy pontban érzek benne egy kemény felületet (csomó?), ami nyomásra fáj. Ezt a mellem nehéznek érzem.

Pár hónapja (kb. 3-4) véletlenül bele tenyerelt nagyon erősen a 6 hónapos keresztlányom. 4 napig fájt, de aztán elmúlt. Nem tudom, hogy ennek köze van-e hozzá. Mint fent említettem, 3 napja elkezdett újra fájni.

19 éves vagyok, nincs gyermekem, 6 napja múlt el a menstruációm, és édesanyámmak is volt csomó a mellében, amit ki is vettek neki.

Mitévő legyek? Mi lehet a mellemmel? A háziorvost keressem fel, vagy a nőgyógyászt?

Köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 30. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézetned, a sérüléshez is lehet köze, de mivel családi előzmény is van, így mindenképp menj el szűrésre. Házi orvoshoz menj, ő majd továbbküld oda, ahova kell.
2019. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!