Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitol lehet? Bovebben lebt

Ez mitol lehet? Bovebben lebt

Figyelt kérdés
Csutortok hajnalban kezdodott hasmenessel, szerda este meg szedulessel ami csutortokon is tartott, lementem dokihoz es annyit minditt h virus dietazzak. Penteken meg elkezdett a mellkasom es a gyonorszajam korul fajni hanyingerrel rgybr kotve az azerencsere elmult, ma (reggel ittam tejet es tegnap is csak olvastam h lehet ettol os lehet) ma delutan ismet elkezdett fajni es a beleim kvertyognak. Ez mitol lehet? Menjek inkabb ugyeletre? Vqgy kovem van??? :(
2019. jún. 1. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A tej nem éppen diétás! Diétás: Sok víz, reszelt alma, pirítós, száraz sós keksz, burgonyapüré. A tej jó, hogy meghajt!
2019. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtsttem hogy pentek reggelre mar nem volt semmi bajom, ezert mertem inni tejet
2019. jún. 1. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy vírus nem két nap alatt távozik a szervezetből. Diétázz, pihenj tovább!
2019. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a vírusos gyomor-bélhurut azért szörnyű, mert egyik pillanatban még semmi bajod, aztán tök váratlanul jön egy gyomor vagy bélfájás és már rohanhatsz is a mosdóba. Ha szerencséd van, eléred időben. :D

Menj biztosra! Diétázz egy hétig!

Ja, és még egy tanács, ha véletlenül rosszabbodna a dolog: A hányás gőze is fertőz, szóval ha valamelyik családtagod megsajnálna és ki akarná vinni a telerókázott lavort helyetted, akkor inkább ne engedd a közelébe! Meg úgy a szobába se nagyon járkáljon be, ahol egésznap fekszel és szenvedsz!

Mi sajnos a saját bőrünkön tapasztaltuk. Első nap a párom hányt szüntelenül egész éjjel, akkor én ápoltam. Másnap este már én is, akkor anyósom ápolt. Harmadik nap már anyósom is ugyanúgy rosszul volt, akkor felkászálódtam valahogy segíteni neki, mert még hallgatni is rossz volt. 1 hétig voltunk betegek mindhárman. Közben anyukám eljött hozzánk látogatóba és hazavitte a családom többi tagjának ezt a bájos kis fertőzést. Szóval szerintem nem kell aggódnod! Nagyon kellemetlen, sokáig elhúzódik a hányinger, de túl lehet élni.

2019. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!