Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bal lábszáramban kb. egy...

A bal lábszáramban kb. egy hete fura belső remegést érzek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem fáj. És nem vádligörcs. Kívülről sem látszik semmi. Elég furcsa érzés. Mintha belül remegne valami enyhén időnként. Állva meg fekve is éreztem már hosszasan. Nem hinném, hogy magnézium hiányom van mert szedek rendszeresen. Ugye nem trombózisnak van ilyen előjele? Azt sem tudom eldönteni izom vagy ér probléma lehet? Aki érzett már hasonlót segítsen. 39 vagyok. Nem dohányzom, az utóbbi 1 évben sajnos nem sokat mozogtam. Nem vagyok túlsúlyos.

2019. jún. 2. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mikor nagyon fáradt vagyok nap végén, akkor szoktam a lábszáramban ilyen bizsergő érzést érezni, de ha kialszom magam általában elmúlik. Te ki szoktad pihenni magad?
2019. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, olyan érzés. Hétvége van, most pihentem, de mégis van ez az érzés. A hétköznapjaim fárasztóak. De inkább mentálisan mint fizikailag. Furcsa, hogy cdak a bal lábamban.
2019. jún. 2. 22:05
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Izmok remegnek. Más tüneteid is lennének, ha komoly baj lenne.
2019. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem os szokott, szeretnem tudni mi lehet..
2019. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akar elmúlni.
2019. jún. 4. 12:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Most a lábszáramból elmúlt helyette lett a combomban meg a fenekemben. Egyre jobb
2019. jún. 9. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ideje tart már, szerintem kérdezz meg egy orvost. 1-2 napnál tovább nem kéne tartania.
2019. jún. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha orvos olavassa kérem válaszoljon!

Nem jutok el orvoshoz a héten az tuti.

2019. jún. 10. 17:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek frontin okozta! Abbahagytam és pár nap után enyhült. 1 hét után teljesen elmúlt! Azóta se tért vissza.
2019. jún. 30. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!