Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől érezhetem azt, mintha...

Mitől érezhetem azt, mintha el lenne dugulva mindkét orrlyukam, alig kapok rajtuk levegőt, holott nincs is bennük semmi?

Figyelt kérdés
Orrfolyásom nincsen, nincs orrvérzésem sem, a szagló- és ízérzékelésem is ép, nem tüsszögök, nincsen feji-, nyaki ödémám sem, és fájdalmaim sincsenek. Szájon át is azt érzem, hogy kissé nehezen megy a levegő. Ezenkívül erősen kijött rajtam az izzadás. Gyógyszert nem szedtem mostanában, szóval mellékhatás nem lehet, B12 vitamint szoktam szedni, de az nem gyógyszer. Érdemes lenne kihívnom az orvost? Már egy ideje tart ez az egész és nagyon meg vagyok ijedve. Van esély rá, hogy idegi alapon érzem ezt, mivel nagyon stresszelek, szorongok. Milyen szervi bajnak lehetnek ilyen tünetei egyébként?
2019. jún. 3. 12:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy sajnos állandóan előjön a penész a házban, de amelyik szobában a legtöbb időt töltöm, ott nincs. Hacsak nem elrejtőzve a nagy szekrényeim mögött. A penész okozhat ilyen tüneteket?
2019. jún. 3. 12:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Orrmandulára tippelek de elkéne menni orvoshoz mintsem laikusokra bízni ilyesmit
2019. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!