Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladas. Mit tegyek?

Mandulagyulladas. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy erzem napjaim vannak hatra. Minden nyeles olyan mintha epp lemelytorkoznam satant. Send help.

2019. jún. 4. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész orvoshoz, ír fel gyógyszert és ha szükséges kiìr műtétre. Bár hozzàteszem, hogy meghalni nem igen lehet benne, de a gyulladás ràmehet más szerveidre úgyhogy mindenképp menj el fül-orr gégére
2019. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Torokfertőtlenítő tabletta vagy cukorka,cataflam drazsé fájdalomcsillapításra.
2019. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó sok embernek van mostanában mandulagyulladása. Átérzem a helyzeted mert én is csütörtök óta ezzel szenvedek. Nem tudok se enni, se inni. Rossz a közérzetem, lázas voltam.

Szerintem is menj el orvoshoz, mert gyógyszer nélkül csak még jobban elhúzódik. Én péntek óta szedem az anitbiotikumot, és mára érzem,hogy jobban vagyok. Úgyhogy orvos!

N

2019. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!