Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Piros kis folt a bal szájzugom...

Piros kis folt a bal szájzugom mellett. Vajon mi lehet az?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete jöhetett ki amikor meg voltam fázva. Pici feszülő érzést éreztem, de semmi többet. Akkor még nem volt piros. Eltelt 1-2 nap, és egyik este amikor leszedtem magamról az alapozót, észre vettem,hogy piros a szám széle. Azt hittem herpesz, így mentem rá Zovirax Duót. (még szerencse,hogy volt itthon). Nem hólyagos, nem gennyes, nem pörkös, semmi más nem látszódik, csak egy kis piros folt. Olyan mintha kidőrzsölte volna valami. Nem fájt, egèszen tegnapig, amíg el nem kezdtem érezni ilyen fájó, feszítő érzést mikor nagyobbra nyitom a számat. Bekentem már Bepanthen Plus-al, teafaolajjal,Zoviraxal, de nem nagyon akar hatni egyik sem. Ja, és nem tudom mennyit számít, de pont menstruàció elött voltam mikor kijőtt a számon. Félek nehogy valami fertőzés legyen.. Soha nem nyúlkálok a számba koszos kézzel, nem eszek, nem iszok mások után..

Még arra gondoltam,hogy valami étel kicsaphatta..

Valakinek valamilyen ötlet,hogy mi lehet ez?!

Előre is köszönöm!



2019. jún. 6. 17:40
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy tegnap ettem paprikás chips-et, és utána egy nagyobb folt lett körülötte, majd kentem rà Bepanthent, és kis idő után elmúlt. Gondoltam leírom, hátha számít valamit.
2019. jún. 6. 17:45
 2/2 anonim válasza:
Szerintem herpesz.A kenőcs,krém se hat rögtön,hanem lassan. Várj,kenegesd,és pár nap-hét múlva elmúlik.
2019. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!