Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vér pöttyök a hanyasban?

Vér pöttyök a hanyasban?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Hodkin limfomam van 8 kemoterápiat kaptam utána volt petct ami azt mutatta hogy már nincs aktív nyirokcsomo de mivel a mellkasomban nagyok voltak ezért kapok meg 4et tegnap voltam a 9.en és tudom hülyeség volt de nem ettem előtte és nem is ittam semmit azthittem így nem fogok hányni hatde persze hánytam de nagyon sokat kellett erolkodnom hogy tudjak hányni átlátszó volt a hanyasom és apró kis verpottyok voltak Bene utána már sárgás zöld volt és abban is volt egy kevés mikor kifujtam az orromat abban is voltak ilyen kis verpottyok

Megmutattam a novereknek felhivtak az ügyeletes orvost és aztmondta hogy valószínűleg azerokodestol van de maradjak ott éjszakára

Én nem maradtam mert tudtam akkor megtobbet hányok de ha bármi van vissza kell mennem azóta nem hánytam de előbb tusszentettem és abban is volt 1-2 apró kis verpotty

Nagyon megijedtem



#vér #hányás #Hodkin #limfomam
2019. jún. 7. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"maradjak ott éjszakára Én nem maradtam mert tudtam akkor megtobbet hányok "

Ez a két dolog hogyan függ össze? Nem azért mentél be hogy segítsenek? Jobb lett volna ha bent maradsz.

2019. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert ha már csak sima vérvételre megyek hanynom kell ahogy meglátom a kórházat vagy még érzem ott a szagokat a kemoterápiatol... Folyton hányok kemo közben is ha csak rá gondolok már hanynom kell :(
2019. jún. 7. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Adnak hányinger ellen intravénásan ellenszert. NE légy ilyen tápos, ha beteg vagy, az a lényeg, hogy meggyógyulj. Nehogymár emiatt kínlódj.
2019. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom :D mar 9 kemon voltam mindig kapok többször is hanyascsillapitot de akkor is hányok... Aki kemora jar az ilyen... Isten ments, hogy akárki ezt megtudja de hidd el nem tapos vagyok... Eddig akivel beszelgettem az osztályon szobatarsakkal mindenki igy van... Minden kis dologtól ami kemohoz köt hanyingerunk van ... Es 9 kemo nem keves en vegig eros voltam es nem nyafogtam...csak azert tettem fel a kerdest hatha valakivel volt hasonlo vagy valami de mindegy...
2019. jún. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!