Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudtok a hasnyálmirigyrákról?

Mit tudtok a hasnyálmirigyrákról?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye hogy valaki túléi?Mennyi idő a gyógyulás?Pontosan milyen betegség,milyen következményei vannak?

2019. jún. 8. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Alattomos. Rossz a túlélési statisztikája, mert általában amire kiderül már elég késő. Ha véletlenül időben elkapják, akkor egész jó eséllyel gyógyítható.
2019. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

Amit és amennyit a Google-ról tudok.

Ugyanott te is megtudhatod.

2019. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem friss információ, de én is úgy tudom, ahogyan az első válaszoló. Elég alattomos betegség. Viszont én évek óta nem vagyok a pályán, azért sok minden változhatott azóta.
2019. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első elég pontos leírást adott. Nagyon magas a halálozási aránya, mert nehéz észrevenni, de cserébe nagyon sors lefolyású. Gyakorlatilag a túlélhetetlen kategóriába tartozik, az egyik legrosszabb ráktípus.
2019. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Én is úgy tudom mint az első. Alattomos, gyors lefolyású stb.

Ismerősnél január- február körül diagnosztizálták, április végén meghalt.. Kissé pocakos ember volt, elején még nem látszott betegnek de a végére csontsoványra fogyott, és már egyáltalán nem tudta ellátni magát.

2019. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
5% a az ötéves túlélési esély. Azt hiszem elég tudni ennyit.
2019. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Ezek között biztosan találsz frissebbeket is:

[link]

Nagyjából 96 800 találat

.

Megbízhatóbbnak tartom, mint az "azt hallottam" válaszokat.

2019. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Honnan hallotta az egyik válaszoló hogy 5%-a éli túl? Ez biztos?

Tényleg ennyire nem lehet meggyógyítani?

2019. jún. 9. 10:42
 9/15 anonim ***** válasza:
En is hallottam hogy kb 5% az esélye. Mamámnak ugyan ilyen rakja volt, másfél évig bírta, meghalt.
2019. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ismerősöm november elején észlelte az első tüneteket, január 2-án temettük. 60 éves, 120 kilós bivalyerős ember volt. Két hónap alatt 30 kilót fogyott. Irtózatos erővel döntötte le a lábáról a betegség, nagyon gyorsan meghalt..
2019. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!