Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másfél éve szedem a Cypromix...

Másfél éve szedem a Cypromix nevű fogamzásgátlót, és azóta 12 kg-t híztam. Ami igazán zavar, hogy melltol bokáig vastagon narancsbőrős lettem. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Utolsó levelet beszédem, és abba hagyom. Szerintetek utána el fog múlni? Vagy mitől lehet? Mert már teljesen bele begedtem lelkileg, mert előtte sosem voltam narancsboros.

2019. jún. 8. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne zabálj annyit.
2019. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen szép a magyar nyelv. "zabalas" helyett alkalmazhattad volna az "egyel" szót kedvesem. De egyébként nem zabalok sokat. Betartom a normális étkezést.
2019. jún. 8. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, remélem, azóta nem szeded ezt a lórúgás hormontablettát. Mert ez az kőkeményen, a fogamzásgátló hatása nem is az elsődleges. Túl magas tesztoszteronszint miatti gondokra, nagyon zsíros, aknés bőrre szokták felírni (pusztán fogamzásgátlásra elvileg tilos is), és nem is szabadna fél évnél tovább szedni, csak nagyon indokolt esetben.

Én is másfél évig szedtem a fenti okok miatt, szintén meghíztam tőle (nagyon megnőtt az étvágyam, folyton éhes voltam) és narancsbőröm is lett. Plusz elkezdtem szörnyen izzadni, ez sajnos azóta is megvan kisebb mértékben, hogy már egy éve nem szedem. Az elkezdése előtt sosem voltam izzadós.

Egyetlen jót tudok mondani róla, hogy a pattanásaim valóban elmúltak, de csak addig, amíg szedtem. Amint abbahagytam, visszatértek és erősen :( 20 évesen is ott tartok, hogy gusztustalan a bőröm sokszor.

2020. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!