Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet szifilisz?

Ez lehet szifilisz?

Figyelt kérdés
6 napja volt alkalmi szexuális kapcsolatom, védekeztünk, de azt vettem észre már tegnap, hogy az ajkam egy kis részen bizsereg, és ott piros is. Olvastam, hogy a szifilisz első tünete leghamarabb 10 nap után mutatkozik, de ezt a bizsergést és pirosságot lehet már nagyon-nagyon korai tünetnek venni? Mert gondolom az a herpesz szerű dolog nem egyből jelenik meg csak úgy 10 nap elteltével. Mikor érdemes szűrésre mennem, hogy az biztosan kimutassa, hogy ez az-e vagy nem? A partnerem ajkain nem láttam semmi különöset amúgy.

2019. jún. 9. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Ez inkább herpesz. A szifilisz évekig is képes tünetmentesen lappangani, ritka, hogy korán jönnek ki a tünetek.
2019. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Évekig tünetmentesen? Én a neten azt olvastam, hogy az első tünete legkorábban 10 nap után, de általában 2 hét után megjelenik. Nem kötözködni akarok, csak az az igazság, hogy aggódom nagyon.
2019. jún. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!