Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit szedjek, hogy ne kapjam...

Mit szedjek, hogy ne kapjam el mindig a gyerekektől a betegséget?

Figyelt kérdés
Szeptembertől oviba dolgozok és azóta szinte folyamatosan folyik az orrom, 5x kellett antibiotikumot szednem, mert lázas voltam még annyira fájt a torkom, hogy nyelni se bírtam. Jól keresek, szeretem is a munkám de már a sok betegség miatt nem tudom, hogy felmondjak e. Most csak párszor fújom az orrom, de félek ősztől kezdődik az egész előről. Tudtok valami erős vitamint ajánlani?

2019. jún. 9. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
C vitamint folyamatosan, akár napi 1000 mg-ot is. Később elég a napi ajánlott bevitel. Sok (változatosan) gyümölcs, amíg meg nem erősítődik az immun rendszered, kiegészítésnek multivitamin. De a legjobb az lenne, ha természetes úton tudnád a szervezeted feltölteni.
2019. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egészséges táplálkozás, sport, vitaminok (C-vitamin).

Ezeken kívül különösen figyelj oda arra, hogy sokkal gyakrabban moss kezet, illetve jelezni a szülőknek, ha beteg a gyermek.

2019. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy érzékeny a mézre, akkor 1 hónapig naponta egyél méhpempőt, nagyon jó az immunrendszer erősítésére.
2019. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Grapefruit csepp. Nálam csodát művelt.
2019. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!